Close

Temmuz 24, 2017

Esenyurt Marangoz Ustası Esenyurt Mobilya Tamircisi ve Montajı

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde yaşıyorsanız marangoz işleriniz için mutlaka Esenyurt Marangoz Ustası Esenyurt Mobilya Tamircisi ve Montajı ekibi ile tanışmalısınız. Evinizin her türlü dekorasyon, mobilya tamiri ve mobilya montajı işlerinde usta ellerin çıkardığı titiz işlerin kalitesini siz de yaşayacaksınız.

Esenyurt marangoz ustası ekibinin temel mobilya üretim alanları; salon, mutfak, yatak odası, banyo, merdiven ve kapılara ait mobilya işlerinden oluşmaktadır. Tasarım işlerinde asıl dekorasyon özelliklerini barındıran mobilya üretim aşamaları da titizlikle yapılmaktadır.

Salon gibi misafirlerinizi ağırladığınız evinizin bölümlerinin şık olmasını her ev sahibi ister. Hazır mobilyalar ile hesap edilmeyen ölçü problemleri ortaya çıkabilmektedir. Dar salonlara geniş mobilyalar ya da geniş salonlara standart mobilyalar doğru bir dekorasyon sonucunu çıkarmaz. Bu sebeple tasarımını yapacağınız her ev bölümü gibi salon için de size ve evinize özel bir dekorasyon anlayışı gerekmektedir.

Bu anlayışı gerçekleştirebilmenin yolu Esenyurt marangoz ustası ekibinin size sunduğu tasarım örnekleri ve salonunuz için düşündüğünüz zevklerin harmanlanmasından geçmektedir. Seçeceğiniz mobilya tasarımlarının salonunuzun gün ışığından yararlanma durumuna, ebatlarına, şekline göre değişiklik göstereceğini belirtmek isteriz. Doğru bir seçim yapmak için birden fazla parametrenin değerlendirilip beraber karar verilmesi gerekir.

Esenyurt marangoz ustası ekibi sipariş işlemlerinin tamamlanmasının ardından üretim aşamasına geçmektedir. Üretim aşamasının süresi, istekleriniz ve kullanılacak malzemelerin özellikleri ile doğrudan ilgilidir. Kaliteli bir işçilik anlayışı ile üretim gerçekleştiren ekibimizde alanında uzman personelimiz sayesinde istediğiniz her tasarımı yüzde yüz müşteri memnuniyeti çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.

Esenyurt marangoz ustası ekibinin üretimde özellikle dikkat ettiği ve bu konuyu da müşterilerine belirttiği kaliteli üretim anlayışlarından biri de kaliteli malzeme seçimidir. Bir mobilyanın ana omurgasını oluşturan ahşabın cinsi ve özellikleri aynı zamanda mobilyanızın ömrünü de doğrudan etkileyecektir. Bu seçimde yapılacak hatalar, gerek dekorasyonu gerekse toplam kaliteyi zayıflatacaktır. Kaliteli malzeme, sadece doğru ahşabın seçilmesinden ibaret değildir. Kullanılan vidadan yapıştırma araçlarına kadar mobilyayı oluşturacak her türlü malzemede seçilecek kaliteli ürünler, toplamda da kaliteli bir mobilya üretiminin oluşmasını sağlayacaktır.

Esenyurt Mobilya Tamircisi

Üzerine hatıraların sindiği mobilyalar ev sahipleri için değerlidir. Bu mobilyalardan ayrılmak istemeyen müşterilerin aynı zamanda bu mobilyaların bakımını ve deformasyona karşı onarımını da yaptırmaları gerekir. Daha uzun ömürlü bir kullanım için eskiyen parçaların yenilenmesi, yıpranmış ahşap bölümlerin boyanması ve verniklenmesi işlemleri Esenyurt mobilya tamircisi ekibi sayesinde kolaylıkla halledilebilmektedir.

Mobilya tamiri, sizin için değerli olan mobilyalar için gerçekleştirilmektedir. Bu tamir sırasında orijinaline uygun müdahalelerde bulunmak gerekir. Aksi halde mobilyalara zarar vermek işten bile değildir. Esenyurt mobilya tamircisi ekibi sayesinde üretim basamaklarına uygun bir onarım gerçekleştirilmektedir. Bu basamakların tespiti için sadece marangozluk tecrübesi değil aynı zamanda yetenek de gereklidir. Yaptığımız onarım işlemlerinde aslına uygun ve ilk günkü görünümüne yakın sonuçlar elde etmekteyiz.

Esenyurt mobilya tamircisi ekibi mobilya montajı ile de dekorasyonun son bölümündeki kalitesini ortaya koymaktadır. Mobilya montajı kaliteli bir mobilya üretiminin dekorasyon ile bütünleşmesinde önemli bir role sahiptir. Bu aşamada yapılacak yanlışlar nedeniyle kalitenin ve dekorasyonun gücü düşmektedir. Özellikle sabit mobilyaların montaj kalitesi bulunduğu mekândaki dekorasyonun kalitesini de ciddi oranda etkilemektedir.

Mobilya montajı ev taşıma sırasında modüler mobilyaların sökülüp takılması işlemlerinde de karşımıza çıkmaktadır. Bu dönemlerde yapılacak yanlış montaj işlemleri nedeniyle mobilyaların zarar görmesi kaçınılmaz olabiliyor. Profesyonel yardım sağlayan Esenyurt mobilya tamircisi böyle zamanlarda da yardımınıza hazırdır.

Esenyurt

Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur. İlçenin doğusunda Avcılar ilçesi, batısında Büyükçekmece ilçesi, kuzeyinde Başakşehir ve Arnavutköy ilçesi, güneyinde Beylikdüzü ilçesi ile sınır olup yaklaşık 57 km2 ‘lik bir yüz ölçümüne sahiptir.

İlçede 13 sağlık ocağı, bir devlet hastanesi, bir Kızılay hastanesi ve bir şehir parkı bulunmaktadır.

İlçede birçok eğitim kurumu vardır 2013 yılında eğitime başlayan Esenyurt üniversitesi de ilçe için büyük bir öneme sahiptir.

Mahalle başına çok fazla nüfus yoğunluğunun yaşanması ve yerel yönetimlerin sunduğu hizmetlerin pratikliğinin arttırılması amacıyla büyük mahalleler bölünerek yeni mahalleler oluşturulmuş ve 2015’te 20 olan mahalle sayısı 44’e çıkartılmıştır.

 

One Comment on “Esenyurt Marangoz Ustası Esenyurt Mobilya Tamircisi ve Montajı

Bahadır
Ekim 6, 2019 - 7:23 pm

Sa 4 tavuğun var yeni aldım bi güzel kulübe istiyorum mümkün mü benim için çok önemli.fiyatıda çok önemli
0507 975 78 75

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir