Close

Temmuz 27, 2017

Fatih Marangoz Ustası Fatih Mobilya Tamircisi ve Montajı

İstanbul’un Fatih ilçesinde yaşayanlar için mobilya dekorasyon işleri artık çok daha kolay ve kaliteli olarak yapılmaktadır. Fatih Marangoz Ustası Fatih Mobilya Tamircisi ve Montajı ekibi sayesinde ahşapla ilgili her türlü işiniz için kaliteli sonuçlar alabilirsiniz.

Evinizin her bölümü için düşündüğünüz tasarım işleri belirli ölçütlerle yerine getirilmelidir. Bu ölçütlere uyulmadan gerçekleştirmeye çalışacağınız tasarımların kalite, kullanışlılık ve dekorasyon açısından zayıf yanları bulunacaktır. Fatih marangoz ustası ekibi tasarım üretme ve bunları hayata geçirme işlemlerini sanatkâr titizliğinde gerçekleştirmektedir.

Evinizin ahşaba en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan biri mutfaktır. Fatih marangoz ustası ekibi mutfağınızın geometrik şekline, metre karesine, gün ışığından faydalanma durumuna uygun çok farklı tasarım çeşitleri sunabilmektedir. Bu tasarımlarda renklerden kullanılan menteşelerin özelliklerine kadar üretim aşamasında yapılacakların her biri not alınarak olası hatalar minimize edilmektedir. Fatih marangoz ustası ekibinin tecrübeli personeli sayesinde istediğiniz mutfak tasarımına kavuşabilirsiniz.

Bir evin bölümlerindeki iç dekorasyon kapı ile başlamaktadır. Bu sebeple ahşap kapı seçimi, dekorasyonda tahmin ettiğinizden daha fazla öneme sahiptir. Ayrıca kapılar odaların ve evin toplam dekorasyonunu beraber ilgilendiren bir özelliğe sahiptir. Fatih marangoz ustası ekibi, bu bilinçle hareket ederek size kapı modeli ve kapı rengi seçiminde de yardımcı olacaktır.

Fatih marangoz ustası ve Fatih mobilya tamircisi ekibinin üretim gamı içerisinde ahşap merdivenler de vardır. Ahşap merdivenler, dubleks evler için vazgeçilmez bir dekorasyon ürünüdür. Seçiminizi yaparken evin hem üst bölümündeki hem de alt bölümündeki dekorasyon özelliklerine uygun model ve renk seçiminde bulunmanız gerekir. Ahşap merdivenler, kapılar gibi, evin toplam dekorasyonu ile birlikte geçiş bölümlerinin dekorasyonunu da ilgilendirmektedir.

Fatih marangoz ustası ekibi tasarladığı ve üretimini gerçekleştirdiği ürünlerde belirli bir kalite standardı sunmaktadır. Bu standart gereği mekâna uygun ahşap ürünlerin seçiminden kumaş kalitesine kadar mobilyalarda kullanılacak her türlü malzeme için standartların üstünde bir kalite anlayışına sahibiz.

Fatih Mobilya Tamircisi

Mobilya tamiri günümüzde her ne kadar çok fazla gündeme gelmese de özellikle klasik mobilyaların yüksek ahşap oranlı çeşitlerindeki deformasyonun giderilmesinde çok kullanılan bir yöntemler zinciridir. Fatih mobilya tamircisi ekibi mobilya tamirinde de sektöründeki lider kuruluşlar arasındadır. Her mobilyanın üretim aşamalarının farklı olması sebebiyle Mobilya tamiri için uygulanacak yöntem basamakları da farklılık gösterir. Bu farklılığı çözümlemek mobilya tamirinin en önemli aşamasını oluşturur. Mobilya tamirinde yanlış basamak sırasının uygulanması nedeniyle birçok problem yaşanmaktadır. Bu problemlerin yaşanmaması için profesyonel ellerden yardım almalısınız.

Fatih mobilya tamircisi sadece onarım işlemleri için değil mobilyalarınızın bakım gerektiren uygulamalarında da yanınızdadır. Mobilyaların boyanması ve verniklenmesi gibi önemli bakım faaliyetleri de hizmet alanlarımız içerisinde yer almaktadır.

Mobilya montajı, tasarımı yapılan mobilyaların en son ve en önemli aşamasını oluşturur. Bu aşamada yapılacak hataların dekorasyonu doğrudan etkileyen ve bazen geri dönülmeyen hatalara neden olacağını belirtmek isteriz. Bu sebeple özellikle sabit mobilya ürünlerinin montajında çok daha fazla itina göstermek gerekir.

Mobilya montajı, sadece üretimini yaptığımız ürünlerin parçalarının bir araya getirilmesi anlamına gelmez. Aynı zamanda internetten alınan mobilya ürünlerinin demonte olarak teslim alınmasından sonraki aşamaları da ifade etmektedir. Bu tip mobilyalardaki montaj hataları ve buna bağlı görsel ve fonksiyonel problemler oldukça sık rastlanan sorunlardandır. Ayrıca evlerin taşınması sırasında özellikle modüler mobilyaların sökülüp takılması aşamaları da mobilya montajı ekibimizin faaliyet alanı içerisinde yer almaktadır.

Fatih

Fatih, Tarihi yarımada (Suriçi) denen İstanbul’un kurulduğu ve geliştiği bölgenin tamamını kaplayan ve İstanbul’un merkezi sayılan ilçesidir. Fatih’in sınırlarını tarihi surlar ile Haliç ve Marmara Denizi belirler. Haliç Ayvansaray’dan Yedikule’ye kadar uzanan surların bir bölümü tamir görmüştür ve Fatih’i Eyüp ve Zeytinburnu ilçelerinden ayırır. Haliç ve Marmara kıyılarındaki deniz surları büyük ölçüde tahrip olduğu için günümüze kadar ulaşamamıştır. Kıyılarının toplam uzunluğu 14 km’dir.

İlçenin Marmaray kazıları neticesinde 8500 yıllık bir tarihe sahip olduğu anlaşılmıştır. Tarihi yarımada, üzerinde yer alan Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinden kalma eserlerle adeta bir açık hava müzesi görünümündedir.

İstanbul Üniversitesi’nin dışında, Biruni Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi merkez kampüsü, İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Kampüsü ve Marmara Üniversitesi rektörlüğü Tarihi yarımada içindeki diğer yükseköğretim kurumlarıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir