Close

Ağustos 1, 2017

Gaziosmanpaşa Marangoz Ustası ve Mobilya Tamircisi Hizmetinizde

Gaziosmanpaşa Marangoz Ustası Gaziosmanpaşa Mobilya Tamircisi ve Montajı

Gaziosmanpaşa Marangoz Ustası Gaziosmanpaşa Mobilya Tamircisi ve Montajı ekibi Gaziosmanpaşa halkına her türlü ahşap işleri için özenli hizmet anlayışıyla kaliteli tasarımlar sunmaktadır.

Gaziosmanpaşa marangoz ustası ekibi olarak evinizin farklı bölümleri için tasarım çalışmaları yapmaktayız. Bu tasarımlardan biri de salon tasarım uygulamalarıdır. Salon tasarımlarında trend, modern ve ahşap ağırlıklı her türlü dekorasyon çalışmaları için birinci sınıf sonuçlarla yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Gaziosmanpaşa marangoz ustası ekibi için tasarım çalışmalarında ön hazırlıklar önem taşımaktadır. Tasarımı yapılacak ev bölümünün metrekare cinsinden ölçümü ile uygulama alanı belirlemesi sağlanmaktadır. Bu alanın en güzel şekilde kullanılması için sizin zevk ve tarzınız ile harmanlanması gerekir. Bu tarzı isterseniz alanında uzman personelimize anlatabilirsiniz. Gaziosmanpaşa marangoz ustası ekibi size daha önceden tasarlanmış ve uygulaması yapılmış örneklerle yardımcı olacaktır. Bu örnekler üzerinde farklı değişimler, eklemeler ve çıkarmalar da mümkündür.

Tasarım siparişlerini alan ekibimiz için üretim aşaması iş bölümü ile gerçekleştirilmektedir. Bu iş bölümünü doğru koordine etmek tasarlanan ürünlerin kalitesini de ilgilendirmektedir. Yanlış üretim basamakları nedeniyle tasarımların uzaması, baştan alınması ya da telafi yoluna gidilmesi gibi can sıkıcı sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Gaziosmanpaşa marangoz ustası ekibi tecrübeli personeli ile üretim aşamasında sürekli iletişim halindedir.

Üretimini yaptığımız her ürün için belirli kalite standartlarını sunmaktayız. Kalite anlayışımız kurumsal kimliğimizin de yansımasıdır. Kaliteli bir tasarım ile karşılaşılan evlerdeki her bölümün üretiminin arka planında tecrübe, emek, malzeme kalitesi ve uzman personel faktörü yatmaktadır.

Kaliteli malzeme ile yapılan tasarımların da kaliteli ve görünümü ile albenisi yüksek olması beklenir. Bu anlamda malzeme kalitesi bizim için değerlidir. Malzemelerimizi seçerken bu anlayış ile standart üstü kalitede malzemeler kullanmaktayız. Yine kalite prensiplerimiz gereği malzeme kalitesindeki yelpazeyi geniş tutmaktayız. Bir mobilya üretiminde ana iskeletteki ahşap kalitesinden kullanılan tutkala kadar her türlü malzemenin kaliteli olmasına özellikle dikkat etmekteyiz. Toplam kaliteyi yakalamada bu anlayışın yerinde olduğunu düşünüyoruz.

Gaziosmanpaşa marangoz ustası ailesi olarak tasarım kalitesini belirleyen unsurun tek başına malzeme kalitesi ile sınırlı kalmadığını biliyoruz. Dünyanın en iyi malzemeleri kötü bir ustanın elinde kullanılamaz hale gelebilir. Bu sebeple işçilik kalitesi dediğimiz ahşabın işlenmesi aşamasındaki kalite anlayışı da bizim için değerlidir. İşçilik kalitesini artıran etmenlerden biri de kullanılan araçların ve makinelerin teknolojik özelliklere sahip olmasıdır. Son teknolojinin kullanıldığı ahşap işleme makinelerimizi başarıyla kullanan deneyimli personelimiz sayesinde özellikle temel marangozluk işlemlerindeki hata oranı neredeyse sıfırdır.

 

Gaziosmanpaşa Mobilya Tamircisi

Mobilya tamiri kavramı sevdiğiniz ve hatıralarınızı paylaştığınız eşyaların size daha uzun süre hizmet etmesi için gerekli uygulamalar bütününü ifade eder. Gaziosmanpaşa mobilya tamircisi ekibi sayesinde bu ihtiyacınız da kısa sürede ve itina ile gerçekleştirilmektedir.

Gaziosmanpaşa mobilya tamircisi ekibi öncelikle mobilyalarınız ile ilgili isteklerinizi alır. Deformasyona uğramış mobilyalarınızı inceler ve bir eylem planı hazırlar. Bu planı sizinle paylaşarak yapılacaklar hakkında size bilgi verir. Sipariş işlemi tamamlandıktan sonra onarım işlemine geçilebilir.

Ekibimiz için bir mobilyanın tamir basamaklarını belirlemek, o mobilyanın üretim aşamalarını çözümlemekle mümkündür. Bu anlayışla hareket eden Gaziosmanpaşa mobilya tamircisi ekibi, aslına uygun bir onarım işlemleri silsilesi gerçekleştirmektedir.

Gaziosmanpaşa mobilya tamircisi ekibinin faaliyet alanı içerisinde mobilya montajı uygulamaları da vardır. Özellikle taşınma ve internetten alınan mobilyaların birleştirilme aşamalarında yapılan hataların düzeltilmesi işlemleri için de mobilya montajı ifadesi kullanılmaktadır. Mobilya montajı, tasarımı ve mobilya görünümünü doğrudan etkileyen uygulamaları içerdiği için önemlidir.

Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. Kurulduğu günden bu yana her dönem kamuoyunun dikkatini çeken ilçe, son yıllarda artan nüfusuyla İstanbul’un en büyük birinci, Türkiye’nin en büyük ikinci ilçesi olma hüviyetini kazandı.

Gecekondulaşmanın yoğun olduğu ilçelerden sayılan Gaziosmanpaşa, son yıllarda özellikle de Belediyenin altyapı, ulaşım ve peyzaj çalışmaları ile her geçen gün gelişme trendini arttıran bir yapıya kavuşturulmuştur.

Gaziosmanpaşa İlçesi’nde ekonomik hayatın temelini küçük esnaf ve dış üretim faaliyetleri oluşturmaktadır. İlçe merkezinde iktisaden faal nüfusun %60’ı bu işlerde çalışmaktadır.

İlçede genel olarak bir inşaat havasının hâkim olduğu söylenebilir. Eski gecekondular artık yerini planlı yapılaşmaya bırakmaktadır. İlçenin hemen hemen her yerinde inşaat malzemesi satan perakendeci ya da toptancı mağazalarına, hafriyatçılara, marangozlara rastlamak mümkündür.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir