Close

Ağustos 6, 2017

Güngören Marangoz Ustası ve Mobilya Tamircisi

İstanbul’un Güngören ilçesinde yaşayanlar ahşapla ilgili her türlü tasarım, onarım ve bakım uygulamalarında kendilerini şanslı hissedebilirler. Güngören Marangoz Ustası Güngören Mobilya Tamircisi ve Montajı ekibinin usta elleri ile bu uygulamalar kısa sürede hayata geçirilmektedir.

Marangozlukla ilgili faaliyetlerin en küçük ve basit işlemlerinden en kompleks uygulamalarına kadar deneyimli personel ile çalışmak kalite anlayışının üst seviyede olmasını sağlamaktadır. Güngören marangoz ustası ekibi de bu tecrübe ve yetkinliğe sahip personelden oluşmaktadır.

Güngören marangoz ustası ekibi olarak birçok farklı tasarıma imza atmış bulunmaktayız. Bu tasarımları evinizin her bölümünü ilgilendiren ahşap uygulamaları olarak tanımlayabiliriz. Salon, mutfak, yatak odası, oturma odası, çocuk odası, banyo tasarımları faaliyet alanımız içerisinde yer almaktadır. Hayal ettiğiniz tasarımları bize anlatın biz de hayallerinizi gerçekleştirelim.

Güngören marangoz ustası ekibi, evin dekorasyonunda çok fazla dikkati çekmeyen ancak bütünü oluşturan önemli parçaların üretimini de gerçekleştirmektedir. Bunlardan biri de kapı üretimidir. Kapılar hem evin toplam dekorasyon anlayışını hem de her bir bölümün dekorasyonunu ilgilendiren bir yapıdadır. Seçiminizi yaparken bu iki özelliği düşünerek yapacağınız seçimler sayesinde önemli bir dekorasyon artısı kazanmış olacaksınız.

Kapı seçiminde renklerin ve desenlerin önemi büyüktür. Bazen seçimini yapmış olduğunuz bir kapı, dekorasyonun odak noktası haline gelerek tüm evin dekorasyon hatalarını kurtarabilir.

Güngören marangoz ustası ekibi ahşap merdivenlerin üretimi ile de tasarım kalitesini ortaya koymaktadır. Ahşap merdivenler dubleks özelliklere sahip evlerde önemli bir dekorasyon kalitesi ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Merdiven tasarımlarında kullanacağınız renkler ve şekiller sayesinde dekorasyonunuzun cazibe alanını merdivenlerinize taşıyabilirsiniz.

Güngören marangoz ustası ve Güngören mobilya tamircisi ekibi kaliteli üretimin vazgeçilmez iki unsurunu müşteri memnuniyeti çerçevesinde değerlendirmektedir. Müşterilerin beğendiği sadece görsellik değil aynı zamanda bu görselliğin altındaki kaliteli malzeme ve işçiliktir. Albenisi yüksek ürünler, kaliteli malzeme ile üretilmemişse kullanım ömürleri ve görünümündeki cazibe bir süre sonra gidecektir. Güngören marangoz ustası ekibi bu bilinçle hareket ederek malzeme kalitesinin standardını üst seviyede tutmaktadır.

Kaliteli malzeme ancak kaliteli bir işçilik anlayışı ile işlenirse tasarımın kalitesinden söz edebiliriz. Ekibimizdeki her personel, alanında yeterli bilgiye ve beceriye sahip özellikleri ile size birinci sınıf işçilikle oluşturulmuş ürünler sunmaktadır.

Güngören mobilya tamircisi

Mobilya tamiri, beğendiğiniz ve değiştirmeye kıyamadığınız mobilyalarınızın ilk günkü haline getirilmesi işlemdir. Bunun için sadece mobilyalarınızdaki deformasyonlar giderilmez aynı zamanda mobilyalarınızın bakım işleri de itina ile yapılmaktadır. Güngören mobilya tamircisi olarak özellikle alanında uzman personelimizin mobilyalarınızın ahşap çeşidine uygun boya ve vernik seçimi ile yaptığı uygulamalar sayesinde mobilyalarınız hem daha uzun ömürlü bir kullanım vadeder hem de göz alıcı bir görünüme kavuşur.

Mobilya montajı, tasarımın tamamlanma aşamasının son halkasını ifade eder. Montaj işleminde yapılacak hatalar emeklerin zayi olmasına neden olabilir. Özellikle kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme ile üretilen mobilyaların yanlış montajı nedeniyle birçok maddi kayıp yaşanmaktadır. Bu sebeple mobilya montajı, profesyonel ellerde gerçekleştirilmelidir.

Taşınma sırasında insanlar modüler mobilyalarını söküp daha sonra tekrar montaj yapmak zorundadırlar. Bu işlemler bir marangoz ustası için pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilirken acemi kimseler hem uzun süre bu işlemleri gerçekleştirmek için uğraşırlar hem de yanlış montajlar nedeniyle mobilyaların yıpranmasına neden olurlar. Profesyonel ekibimiz size bu konularda da yardımcı olmaktadır. Her türlü mobilya montajı işlemi Güngören mobilya tamircisi ekibi tarafından orijinalliğe sadık kalınarak titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Güngören

Güngören, İstanbul’un Avrupa yakasındaki bir ilçedir. İlin batı yarısında ve Çatalca Yarımadası’nda yer alır; İstanbul’un 7 km kare alanı ile yüzölçümü bakımından en küçük ilçesidir. 3 Haziran 1992’de ilçe olan Güngören, doğuda Zeytinburnu, Esenler güneyde Bakırköy, batıda Bahçelievler ilçelerine komşudur. 11 mahalleden oluşan ilçeye bağlı kırsal yerleşme yoktur.

Güngören İlçesi’nin bugünkü sınırları içindeki yerleşme alanlarının nüfuslanması, İstanbul kentsel alanının gelişmesiyle uygunluk göstermektedir.1935’te 259 olan nüfus, 1960’tan hızla yükselmeye başlamıştır. 2016 yılı itibariyle Güngören’in nüfusu 300 bin civarındadır.

İstanbul Güngörenspor ilçenin futboldaki en başarılı kulübüdür.

Güngören’de son dönemde ticaret, hizmet sektörü ve tekstilin geliştiğini görmekteyiz. Ticaret ve hizmet sektörüne ufak işyerlerinde devam edilmektedir. Güngören’de ağır sanayi ve büyük ölçekli fabrika bulunmamaktadır.

Kapı yaptırma ile ilgili yazımıza buradan,

Mutfak dolabı yaptırma ile ilgili yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir