Close

Ağustos 8, 2017

Kadıköy Marangoz Ustası ve Marangoz Hizmetleri

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde ikamet edenler için ahşap işlerinde doğru tercih Kadıköy Marangoz Ustası Kadıköy Mobilya Tamircisi ve Montajı ekibidir. Marangozluğu sadece bir meslek değil oluşturulan tasarımlarla bir sanat olarak algılayan ekibimizin hizmet yelpazesi ile mutlaka tanışmalısınız.

Kadıköy marangoz ustası ailesi olarak modern, klasik ve trend tasarımlarla müşterilerimizin beğenisini kazanma hedefini yakalama amacındayız. Evinizin hemen her bölümü için, ahşabın olduğu her mekânda var olan tasarımlarımız sayesinde hem konfor hem kullanışlılık hem de göz alıcı bir ürün gamı vadediyoruz.

Mutfak tasarımları özellikle bayanların üzerinde çok durduğu tasarım çeşitlerindendir. Bir mutfak tasarımının birden fazla özelliği ile ön planda olması gerekir. Kullanışlı tasarımlar bayanlar için her zaman tercih edilmiştir ancak sadece kullanışlılık tek başına yetmez. Bir mutfak, kullanışlı bir özelliğe sahipken aynı zamanda göz kamaştırıcı, şık bir dekorasyon niteliğini de içerebilir. Bu özelliklerin yanında Kadıköy marangoz ustası ekibinin size standart olarak sunduğu işçilik kalitesinden de bahsetmemiz gerekir. İşçilik kalitesi tasarımların kalitesini yansıtan en önemli özelliklerden biridir. Kalitesiz bir işçilik ile oluşturulmuş doğru tasarımların dahi zamanla cazibesi kaybolacak ve kullanım ömrü azalacaktır. Kadıköy marangoz ustası personeli alanında yetkin kişilerden oluşmaktadır. Birinci sınıf işçilik ile dekorasyon niteliklerinizi üst seviyede tutmayı hedeflemektedirler.

Mutfak tasarımlarında dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de mutfak mobilyalarının kaliteli malzeme ile üretilmiş olmasıdır. Sık kullanılan, neme ve ısıya daha fazla maruz kalan mutfak mobilyalarında gerekli kalitede malzeme kullanılmaması halinde renklerde solma, fonksiyonlarda zayıflama gibi mobilya deformasyonları oluşacaktır. Kadıköy marangoz ustası firması olarak malzeme kalitesini standartların üzerinde tutmaktayız. Böylece hem kullanışlılık hem de tasarımın şıklığı daha uzun ömürlü olmaktadır.

Kadıköy marangoz ustası ve Kadıköy mobilya tamircisi ekibi için size özel tasarladığımız mobilyaların önemli aşamalarından biri de montaj aşamasıdır. Mobilya montajı, bir mobilyanın üretim basamaklarındaki her uygulamanın bir derece üstünde öneme sahiptir. Ne kadar kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik kullanırsanız kullanın son bölümdeki montajın yanlış yapılması bütün kalite düzeylerini olumsuz olarak etkileyecektir.

Kadıköy Mobilya Tamircisi

Kadıköy mobilya tamircisi olarak sadece üretimini yaptığımız mobilyalar için değil, taşınma sırasındaki mobilyalarının sökme ve birleştirme işlemleri için de yanınızdayız. Bu işlemlerin de profesyonel eller tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Yanlış birleştirmeler, ahşabı zorlayıcı hatalar gibi problemler nedeniyle mobilyalarınızın görünümlerinde de sorunlar oluşabilmektedir. Mobilya montajı kavramını internetten sipariş edilen mobilyalar için de kullanmaktayız. Montajın size ait olması eli yatkın olmayanlar için zaman ve maddi kayıp anlamına gelmektedir. Yetkin ellerden yardım almak sizin için her zaman daha doğru bir tercih olacaktır.

Kadıköy mobilya tamircisi ekibinin hizmet yelpazesi içinde yıpranan, boyası eskiyen, vernik ihtiyacı olan ve fonksiyonlarını az ya da çok kaybetmiş mobilyaların tamir işlemleri de yer alır.

Bu tip mobilyaların ahşap oranına, evinizdeki diğer eşyaların dekorasyon niteliklerine ve müşteri tercihlerine bağlı olarak boyama ve vernik işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca bu işlemlerde ahşabın özelliklerine uygun seçimler de yapılmalıdır. Kadıköy mobilya tamircisi ekibi sayesinde tüm bu işlemler belirli bir plan dâhilinde gerçekleştirilmektedir.

Bu plan içerisindeki en önemli basamak işlemlerin sıralanmasıdır. Bu sıralama işlemlerinde yanlış yapılması mobilyalarınızın zarar görmesine neden olabilir. Bu sebeple mobilyalarınızın bakım ve onarımını yapacak ustaların alanında uzman olduklarına kanaat getirmelisiniz. Firma olarak kurumsal kimliğimizin verdiği güvenle yaptığımız işlerde müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmaktayız.

Kadıköy

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan bir ilçedir. Marmara sahilleri boyunca Haydarpaşa’dan Bostancı’ya dek kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda oldukça uzun bir sahil şeridine (yaklaşık 21 km) sahip olan Kadıköy’de kıyı şeridi ve buna paralel uzanan ana ulaşım güzergâhları yerleşme yapısını belirlemektedir.

Süreyya Operası, Reks Sineması, Barış Manço Kültür Merkezi, Caddebostan Kültür Merkezi, Haldun Taner Sahnesi, Halis Kurtça Kültür Merkezi, Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Çağdaş Sahne, Enver Demirkan Tiyatrosu, Bostancı Gösteri Merkezi başlıca gösteri ve performans alanlarından bazılarıdır.

Türkiye ve İstanbul’un en köklü spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü Kadıköy’de doğmuştur.

Kadıköy İlçesi’nde egemen ekonomik etkinlik ticarettir. Kadıköy çarşısı, Altıyol ile Bahariye Caddesi ve Bağdat Caddesi çevrelerinde yoğunlaşır. Bağdat Caddesi üzerinde çok sayıda ünlü markanın şubesi vardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir