Close

Ağustos 10, 2017

Kâğıthane Marangoz Ustası Kâğıthane Mobilya Tamircisi ve Montajı

İstanbul, Kâğıthane’de yaşayanlar için mobilya işlerinin vaz geçilmez adresi Kâğıthane Marangoz Ustası Kâğıthane Mobilya Tamircisi ve Montajı firmasıdır. Firmanın kurumsal kimliği sebebiyle yapılan işlemlerde üst düzey kaliteyi görmeniz mümkündür.

Kâğıthane marangoz ustası ekibi için evinizin bölümlerini tasarlamak sadece mesleğin gerektirdiği işler içinde değerlendirilmez. Aynı zamanda bu iş, yaşam biçimini yansıtmaktadır. İnsanların aileleri ile vakit geçirecekleri en özel anların tasarlanması ekibimiz için ayrı bir motivasyon unsurudur.

Kâğıthane marangoz ustası ailesi olarak evinizin her bölümü için farklı tasarım uygulamaları geliştirmiş bulunmaktayız. Dilerseniz bu tasarımlardan beğendiklerinizi evinizin bölümlerine uygulayabiliriz. Bu tasarımlar size ilham verebilir ve tasarım üzerinde birtakım değişiklikler ile yetkili personelimizi bilgilendirebilirsiniz. Bu bilgilendirme ve isteklerin ardından çeşitli parametreler değerlendirilerek tasarımınızın son halinin ortaya çıkması sağlanır. Bu parametreler içinde odanızın geometrik şekli, gün ışığından yararlanma durumu, yüzeyinin metrekaresi, oda içinde dekorasyonu etkileyecek ve kullanmak istediğiniz diğer eşyaların durumu gibi ana başlıklar yer alır.

Kâğıthane marangoz ustası ekibi tasarım listesine son halini verdikten sonra üretim basamaklarına geçmektedir. Üretim sırasında da dikkat ettiğimiz bazı önemli hususlar vardır. Ekibimiz, mobilyaların ana iskeletini oluşturan ahşaplardan birleştirme işlemlerinde kullanılan tutkal ya da vidaya kadar her türlü malzemede birinci sınıf özellikler aramaktadır. Malzeme kalitesi düşük ürünlerin yer aldığı dekorasyonların cazibesi kısa zamanda kaybolacaktır. En önemlisi de bu malzemelerle oluşturulmuş mobilyaların kullanım ömrünün ve kullanışlılığının az olmasıdır.

Üretimde kurumsal kimliğimizin de bir yansıması olarak değerlendirdiğimiz kaliteli işçilik anlayışı sayesinde ürünlerimizin uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Kâğıthane marangoz ustası ekibinin alanında yetkin personeli sadece tecrübesi ile ön planda değildir aynı zamanda gelişen ahşap teknolojilerini takip eden ve bu teknolojilerle üretilmiş makineleri kullanabilen özelliklere de sahiptir.

Kâğıthane Mobilya Tamircisi

Kâğıthane halkının ahşapla ilgili her türlü işi için Kâğıthane mobilya tamircisi ekibin yanında olduğunu belirtmiştik. Ekibimizin hizmet yelpazesi içinde eskiyen, yıpranan, bazı fonksiyonlarını yerine getiremeyen ya da bazı parçaları eksik mobilyaların onarım ve bakım işleri de yer almaktadır.

Tamir işi ciddiye alınmalı ve bir mobilyanın hangi üretim basamaklarından geçtiğini kısa zamanda çözümleyebilecek ustalar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde iş planı oluşturulmadan yapılan tamir işlemlerinde mobilyaya daha fazla zarar vermek işten bile değildir.

Kâğıthane mobilya tamircisi ekibinin işi yerinde görmesi sonucu yapılacakların listesini müşteri ile paylaşması ve onay alındıktan sonra işlemlere başlanılması firma kurallarından biridir.

Hizmet alanımız içinde onarımın yanında mobilyalarınızın dış etkenlere karşı mukavemetini artıran ve gerek kullanım açısından gerekse görsellik noktasında ömrünü uzatan bakım uygulamaları da vardır. Bu bakım uygulamalarının en önemlisi mobilyaların ahşap bölümlerinin boyanması ve boyanın ardından vernik uygulamasının yapılmasıdır. Bu işlemlerde de birçok alternatif mevcuttur. Kaliteli ve ahşaba uygun olanının seçilmesi toplam dekorasyon uygulaması açısından da doğru olacaktır.

Kâğıthane mobilya tamircisi ekibi için mobilya montajı, tasarımda önemli bir noktayı işaret etmektedir. Mobilyanın tasarım ve üretim aşamalarının sonunda yapılacak yanlış montaj şimdiye kadar yapılmış bütün kaliteli tasarım ve üretim aşamalarının ciddi olarak değer kaybetmesi anlamına gelmektedir. Bu bilinçle hareket eden ekibimiz, özellikle sabit mobilya montajı işlemlerine daha da özen göstermektedir.

Son dönemde internetten alınan ve çoğunlukla demonte olarak kargolanan ürünlerin birleştirilmesi aşamaları da mobilya montajı içerisinde değerlendirilmektedir. Bu aşamalarda yapılacak hatalar mobilyanızın istediğiniz görünümde olmaması ile sonuçlanacaktır. Bu da size maddi kayıp yaşatır. Bu işlemlerin de yetkin ellerde yapılması en doğru yöntemdir.

Kâğıthane

Kâğıthane, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçedir. Evliya Çelebi 17. yüzyılda Kâğıthane çevresini anlatırken burada harap durumda bir kâğıthane bulunduğunu anlatır. Semtin ve ilçenin adı, bu kâğıthaneden gelmiş olmalıdır.

Kağıthane’nin merkezi konumu, gerek dönüşüm ve diğer emlak projeleri gerekse metro, Kağıthane ve Dolmabahçe tünelleri, 3. köprü, 3. havalimanı, üç katlı tüp geçit (Büyük İstanbul Tüneli) gibi ulaştırma alanında yaşanan gelişmeler sayesinde ön plana çıkmaktadır.

Başta Sadabad Kasrı olmak üzere eski kasırlara ait bazı kalıntılar ilçedeki başlıca tarihsel yapılar arasında yer almaktadır.

Kâğıthane’nin merkezinde Küçük Kemal Çocuk Sahnesi ile İstanbul Büyük Şehir Belediyesi bünyesinde bulunan Şehir Tiyatroları Sadabad Sahnesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ilçe belediyesine ait kültür merkezleri de mevcuttur.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir