Close

Ağustos 12, 2017

Kartal Marangoz Ustası Kartal Mobilyacı

İstanbul’un Kartal ilçesi sakinlerinin ahşapla ilgili her türlü işi için Kartal Marangoz Ustası Kartal Mobilya Tamircisi ve Montajı ekibi titiz çalışma prensibi ile yanındadır. Ekibimizin uzman kadrosu sayesinde dekorasyonunuza kalite katacak çözümler sizleri bekliyor.

Kartal marangoz ustası ekibi için tasarım uygulamaları önemli bir çalışma alanını ifade etmektedir. Bu çalışma alanında belirli ölçütlerle çalışan ekibimiz için size özel çözümler sunmak ve müşteri memnuniyeti hedefli çalışmak önemli prensiplerimizdendir. Hazır mobilyalar ile evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Ancak hazır mobilyaların belirli ölçüleri vardır ve bu ölçülerin dışına çıkılmaz. Kartal marangoz ustası ekibi tasarımını gerçekleştireceği evin ilgili bölümünde her ölçüye uygun çözüm üretebilmektedir.

Yatak odanızın dolap ve komodin tasarımları odanızın büyük ya da küçük olmasına göre değişen bir dekorasyon sonucu doğuracaktır. Uzman ekibimiz ölçme işlemi ardından istediğiniz, beğendiğiniz tasarımların listelenme işlemini gerçekleştirmektedir. Bu işlemin sizin tarafınızdan onaylanması ile üretim aşamasına geçilir.

Üretim aşamasının bitmesi listedeki parça sayısına bağlıdır. Küçük odaya sahipseniz ve az parçalı bir kombinasyon istiyorsanız daha kısa sürede üretim gerçekleştirilmektedir. Üretim aşamasında da Kartal marangoz ustası ekibinin uyması gereken kurumsal kalite ölçeklerimiz vardır. Bu ölçeklere göre üretim aşamasında üç kritere özellikle dikkat etmekteyiz.

Bu kriterlerden birincisi kaliteli malzeme kullanımıdır. Kalite malzeme mobilya ve aksesuar ürünlerinin daha uzun süre hizmet etmesini sağlayacaktır. Standart dışı malzemeler ile üretilen ahşap ürünlerinin bir süre size sonra çeşitli problemler yaşatması kaçınılmazdır.

Kartal Mobilya Tamircisi

Malzeme kalitesi tasarlanan mobilyaların üretiminde önemli bir basamak olsa da yeterli değildir. Mutlaka bu kaliteli malzemenin kaliteli bir işçilik çerçevesinde değerlendirilip üretime yansıtılması gerekir. Aksi halde en kaliteli malzeme acemi birinin elinde heba olup gidecektir. Kartal marangoz ustası ve Kartal mobilya tamircisi ekibinde alanında uzman personel vardır. Personelimiz işçilik hatalarını minimize etme adına zaman zaman hizmet içi eğitim seminerleri almakta ve bu seminerlerde gelişen ve değişen ahşap işleme teknolojisine sahip makinelerin kullanımı hakkında bilgilendirilmektedirler. Bu makinelerin doğru kullanımı ile milimetrik ölçümlü sonuçlar elde edilmekte ve üretim aşamasında tasarım kusurları bulundurulmamaktadır.

Tasarlanan ürünlerin son aşaması mobilya montajı bölümüdür. Mobilya montajı, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik özelliklerinizin sahaya yansıtıldığı alandır. Bu alanda ortaya çıkabilecek kusurlar sayılan bütün özellikleri gölgede bırakacaktır. Bu sebeple profesyonel bir şekilde montajın gerçekleşmesi gerekir. Sabit ve seyyar nitelikli her türlü mobilya montajı, ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde yerine getirilmektedir.

Mobilya montajı sadece tasarlanan ve üretimi gerçekleştirilen ürünler için geçerli değildir. Taşınma sırasındaki sökme ve tekrar birleştirme aşamaları da mobilya montajı çerçevesinde değerlendirilebilir. Ayrıca özellikle internetten alınan demonte mobilyaların birleştirme aşaması da mobilya montajı kavramı içerisindedir. Bu uygulamalar için de Kartal mobilya tamircisi ekibinin profesyonel personeli her zaman yanınızdadır.

Mobilyalarınızın fonksiyonunu kaybetmiş bölümleri mi var? Atmaya kıyamadığınız, üzerine hatıraların sindiği mobilyalarınızı ilk günkü haliyle kullanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise siz de Kartal mobilya tamircisi ekibiyle tanışmalısınız.

Mobilyalarınız için her türlü onarım ve bakım işlemleri titizlikle gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler bazen büyük çaplı yenileme ve değişimi gerekli kılarken bazen de küçük onarımlar olarak karşımıza çıkabiliyor. Onarım sonrası mobilyalarda kullanılan ahşabın oranı ve niteliğine uygun boyama ve vernik uygulamaları da itina ile gerçekleştirilmektedir. Ekibimizin bu aşamada kullandığı malzemeler de birinci sınıf niteliklere sahiptir.

 

Kartal

Kartal, İstanbul’un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarımadası’nın güney batısında yer alan bir ilçedir. İstanbul’un en yüksek yeri Aydos Dağı ve İstanbul’un Balkonu diye adlandırılan Yakacık Tepesi Kartal’dadır.

2010’lu yıllarda, İstanbul’un iki ana adalet sarayından biri olan Anadolu Adliyesi’nin Kartal’a inşa edilmesi, ilçenin önemini artırmıştır.

Kartal ilçesinin sosyo-kültürel yapısı çeşitlilik gösterir. Bunda iç göçün ve buna bağlı olarak artan nüfusun etkisi büyüktür.

Kartal‟da ilk vapur iskelesi 1857 yılında inşa edilmiştir. İlçede ulaşım denizyolu, demiryolu ve otoyol ile sağlanmaktadır. Kartal, Kurtköy ‘de bulunan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 15 kilometre uzaklıktadır.

Kartal ilçesi sağlık kurumları açısından İstanbul’un en zengin ilçelerinden birisidir. İlçede 4 adet devlet hastanesi, 3 adet özel hastane, 5 adet poliklinik, 9 adet tıp merkezi bulunmaktadır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir