Close

Ağustos 14, 2017

Küçükçekmece Marangoz Ustası Küçükçekmece Mobilya Tamircisi ve Montajı

İstanbul Küçükçekmece’de ikamet edenler için Küçükçekmece Marangoz Ustası Küçükçekmece Mobilya Tamircisi ve Montajı ekibi mobilyalarınızla ilgili problemleri çözmekle kalmaz aynı zamanda tasarımları ile de göz kamaştırıcı ev dekorasyonları üretir.

İstediğiniz dekorasyona uygun mobilya tasarımı işi, profesyonellik gerektiren ve ancak kurumsal özelliklerin ön planda olması sayesinde kalitenin yakalanabileceği alandır. Tasarımların kişilere ya da evlere özel olarak uygulanması ile her tasarımın farklı özellikleri barındırdığını da ifade etmeliyiz. Küçükçekmece marangoz ustası ekibi bu bilinçle istediğiniz ev bölümlerinin tasarımlarını geçekleştirmektedir.

Öncelikle daha önce yapmış olduğumuz ve iddialı tasarımlarımıza ait kataloğumuzdan beğendiğiniz tasarımlar varsa bunları evinizin ilgili bölümüne uygulayabiliriz. Salon, banyo, mutfak, yatak odası, oturma odası gibi bölümlere ait tasarımların kişiselleştirilmesinde sadece sizin zevkiniz değil aynı zamanda tasarımın gerçekleşeceği bölümün bazı nitelikleri de etkilidir. Bu özellikler arasında odanın metre kare cinsinden kullanım alanı, güneş ışığından faydalanma oranı, alanın geometrik şekli önemli yere sahiptir. Bütün ölçüm işlemleri ve müşteri istekleri not alındıktan sonra üretim aşamasına geçilebilir.

Küçükçekmece marangoz ustası ekibinin üretim aşamasında iş bölümü ile çalıştığını belirtmek isteriz. İş bölümünün doğru yapılması sayesinde hızlı ve güvenilir bir üretim gerçekleşmektedir. İş bölümü risklerinden biri işçilik kalitesindeki sapmalardır. Küçükçekmece marangoz ustası ekibinde her personel belirli standartlarda çalışmaktadır. Bu sayede işçilik hataları minimize edilmiştir.

İş bölümü uygulamalarında sadece işçilik kalitesi değil malzeme kalitesinin de tasarlanan mobilyanın kalitesini doğrudan etkilediğini ifade etmeliyiz. Dünyanın en iyi ustalarına sahip olsanız da kullandığınız malzeme kötüyse ortaya çıkan ürünün kullanım kalitesi ve dekorasyon düzeyi düşük kalacaktır. Küçükçekmece marangoz ustası ve Küçükçekmece mobilya tamircisi ekibi kurumsal kalite standardizasyonu çerçevesinde malzeme kalitesini de önemsemektedir.

Toplam dekorasyon kalitesi için kaliteli işçilik ve kaliteli malzemenin birleşmesi önemli bir aşamadır ancak tüm bu özelliklerin tasarıma doğrudan yansıması üretimin son aşaması olan mobilya montajı sayesinde olmaktadır. Mobilya montajı sayesinde verilen emekler dekorasyonun kalitesini doğrudan etkileyecektir. Yetkin olmayan personel tarafından yapılan mobilya montajı neticesinde elde edilen sonuç tüm emeklerin geri planda kalıp hataların konuşulur hale gelmesine neden olabilir. Gerek sabit ahşap uygulamaları olan merdiven, kapı, dolap gibi ürünlerde gerekse her türlü seyyar nitelikli mobilyaların montajında Küçükçekmece marangoz ustası ekibi titiz bir çalışma sunmaktadır.

Küçükçekmece Mobilya Tamircisi

Mobilya montajı sadece tasarladığımız ve üretimini yaptığımız ürünler için geçerli bir kavram değildir. Aynı zamanda taşınma sırasındaki mobilyaların sökülmesi ve tekrar montajı da bu çerçevede değerlendirilmektedir. Bu işlemler sırasında yapacağınız yanlış uygulamalar mobilyaların çeşitli bölümlerinde aşınmalara ve deformasyonlara neden olabileceği gibi ciddi yanlışlar mobilyalarınızı kullanamaz hale dahi getirebilir. Bu sebeple Küçükçekmece mobilya tamircisi ekibinden profesyonel bir yardım almanızı öneririz.

Ekibimiz sadece montaj konusunda değil aynı zamanda mobilya onarımı ve bakımı konusunda da Küçükçekmece halkına hizmet vermektedir. Mobilyalarınızın canınızı sıkan küçük arızaları ya da büyük değişimleri gerektiren uygulamaları için de profesyonel çözümler sunmaktayız. Küçükçekmece mobilya tamircisi ekibi olarak bu uygulamalarda da size birinci sınıf işçilik ve birinci sınıf malzeme garantisi sunmaktayız.

Mobilya onarımı işi ciddi bir iştir. Onarımı gerçekleştirecek personel aynı zamanda bir mobilyanın üretim aşamalarını da iyi bilmelidir. Her mobilyanın üretim aşaması farklı olduğundan temel basamakları hızlı çözümleyerek onarım için doğru çözümler üretmesi mobilya onarımını gerçekleştirecek personelde olması gereken önemli niteliklerdendir.

Küçükçekmece

Küçükçekmece, İstanbul’un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. İlçenin büyük bir kısmında yer alan yapılaşmalar, imar planı ve teknik şartlara uygun yapılmaktadır. Genellikle ferdi yapılaşmanın görüldüğü ilçede, 1990’lardan başlayarak “toplu konut” yapılaşmaları da hızlanmıştır.

Küçükçekmece ilçesi, esasen yoğun bir sanayi bölgesi niteliğindedir. İlçede 200’nin üzerinde büyük fabrika, sanayi-ticari siteleri ile ilçe sınırlarında bulunan Belediye’ye kayıtlı yaklaşık 10.000 sanayi işletmesi ve atölye mevcuttur. Bu nedenle de, nüfusun yoğunluğunun işçiler ve onların ailelerinden oluştuğunu söyleyebiliriz.

İlçede 3 üniversite vardır: İstanbul Arel Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi ve Sabahattin Zaim Üniversitesi.

Küçükçekmece’de 4 tane küӀtür merkezi vardır. Bunlar: Cennet Kültür ve Sanat Merkezi (CKSM), Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi (HKSM), Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi (SKSM) ve Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi (YKB)’dir.

T

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir