Close

Ağustos 16, 2017

Maltepe Marangoz Ustası Maltepe Mobilya Tamircisi

Maltepe Marangoz Ustası Maltepe Mobilya Tamircisi ve Montajı ekibi, İstanbul’un güzide semtlerinden olan Maltepe halkının ihtiyaç duyduğu her türlü ahşap işleri ile yanındadır.

Marangozluk insanlık tarihi kadar eski bir meslektir. Ağacın işlenmesi sırasında çeşitli amaçlar ve bu amaçların gerçekleştirilmesi için de çeşitli teknikler kullanılmıştır. Günümüze gelinceye kadar geçen süreçte birçok değişim geçiren marangozluk mesleği son dönemde insanların tabiatla bütünleşme duygusunu yaşatan ahşap dekorasyon ürünleri ile daha da revaçta olmaya başlamıştır.

Maltepe marangoz ustası, yüzyıllardır insanoğlunun marangozluk tecrübelerinin birikimleri ile oluşturulmuş son teknolojiye sahip ahşap işleme makineleri kullanmaktadır. Bu makineler sayesinde ahşap ürünlerdeki hata payı oldukça azalmaktadır. Maltepe marangoz ustası ekibi için dekorasyon için kullanılacak ahşap ürünlerin tasarım ve üretim aşamalarında uyulması gereken kurumsal kalite nitelikleri vardır. Bu kalite özelliklerine sahip olmadan bir mobilyanın tam olarak dekoratif bir şekilde evinizde kabul görmesi mümkün değildir.

Maltepe marangoz ustası ekibi için birinci öncelikli işlem müşteri memnuniyetini sağlayacak tasarımlar gerçekleştirmektir. Bu memnuniyeti üst düzeyde tutarken tasarımın yapılacağı alanın metre karesi, diğer eşyalar ile oluşabilecek uyum, alanın geometrik şekli gibi gerçekler de göz ardı edilmeden değerlendirilmektedir.

Maltepe marangoz ustası ve Maltepe mobilya tamircisi ekibi için tasarımdan üretime geçişle birlikte kaliteli malzeme kullanımı da gündeme gelmektedir. Ahşap mobilyaların ana iskeletini oluşturan ağacın cinsinden tutkalına kadar her türlü malzeme için standartların üzerinde bir kalite anlayışına sahip bulunmaktayız. Bu kalite anlayışı, dekorasyonun niteliğine doğrudan yansıması ve uzun ömürlü kullanıma sahip eşyalar üretilmesi sebebiyle oldukça önemlidir.

Maltepe marangoz ustası ekibi için üretim aşamasındaki diğer önemli kurumsal kalite anlayışı da kaliteli işçiliktir. Kaliteli işçiliğe sahip olmayan fakat çok iyi malzemelerin kullanıldığı ürünlerin de dekoratif özellikleri arka planda kalmaktadır. Dekorasyonda zarafeti ortaya koyan asıl etken işçilik kalitesidir. Alanında yetkin bir personele sahip olan Maltepe marangoz ustası ekibi sayesinde ahşap işlerinde işçilik kalitesinden emin olabilirsiniz.

Maltepe Mobilya Tamircisi

Maltepe mobilya tamircisi ekibi için mobilya tamiri aynı zamanda bir mobilyanın üretiminin basamaklarını bilerek uygulama alanı oluşturma anlamına gelmektedir. Onarımı gerçekleştirilecek mobilyanın ahşap oranı, ahşap yapısı, ahşap kalitesi, destekleyici malzemeler, kumaş çeşitleri gibi birçok faktörün çözümlenerek tamir aşamaları ve malzeme kullanımı müşterinin onayına sunulmaktadır. Bu onay sonrasında ekibimiz, onarımı basamaklara ayırarak aşama aşama gerçekleştirmektedir.

Mobilya tamirinin içerisinde mobilya bakımı da yer almaktadır. Özellikle klasik tarzdaki ahşap oranı yüksek mobilyaların dönemsel bakımlarının yapılmaması hem dekoratif özelliklerini zayıflatmakta hem de ömürlerini kısaltmaktadır. Maltepe mobilya tamircisi ekibi, mobilya bakımı alanında da istediğiniz kaliteli sonucu size sunmaktadır. Ahşabın yapısına uygun nitelikte boya ve vernik çeşitlerinin kullanılması ile uzun ömürlü dekoratif mobilyalara kavuşacaksınız.

Mobilya montajı, Maltepe mobilya tamircisi ekibinin sıklıkla gerçekleştirdiği hizmetlerdendir. Hem kendi üretimini yaptığımız mobilyaların montajı hem de internetten alınan modüler mobilyaların montajı ekibimiz tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir. Mobilya montajı bir mobilyanın üretimindeki son aşama olması sebebiyle dekorasyonu doğrudan ilgilendirmektedir. Montaj sırasında yapılacak hatalar nedeniyle onarılması güç sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple bu işlemlerin yetkin kişiler tarafından yapılması mobilyalarınızın kullanım ömrünü de doğrudan etkileyecektir.

Mobilya montajı kavramı ev taşınması sırasında da gündeme gelmektedir. Taşınma sırasında mobilyaların zarar görmemesi için sökme ve takma işlemlerinin doğru gerçekleştirilmesine de bağlıdır. Maltepe mobilya tamircisi ekibi bu alanda da müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Maltepe

Maltepe, İstanbul iline bağlı Marmara Denizi’ne kıyısı olan, Anadolu yakasında bir ilçedir. Yerleşim birimi olarak Maltepe 18 mahalleye ayrılmıştır. Bizans İmparatorluğuna dayanan bir geçmişi olan Maltepe oldukça tarihi bir bölge olmasına rağmen kalıntılar hakkında çok kesin bilgiler yoktur.

Bakireler Tapınağı Maltepe’nin gezilecek yerlerinin başında gelir. Bu tapınak Süreyya Paşa Plajı’nda yer alır. Yunan inancına göre evlenmek isteyen genç kızların ziyaret ettiği denizin içinde buluna tapınak Bakireler Anıtı adını almıştır.

Maltepe’de bunun dışında Başıbüyük Süreyya Paşa Camii, Beş çeşmeler, Maltepe sahil yolu, Küçükyalı arkeoloji parkı, Başıbüyük Daverbaba tekkesi, Feyzullah Efendi Çeşmesi, Feyzullah Camii ve Hamamı, Süreyya Plajı, Vordonisi adası gibi tarihi ve turistik yerler de yer almaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir